Прем’єр-міністр Польщі закликав фермерів не блокувати український кордон

Дональд Туск

Глава польського уряду Дональд Туск звернувся до польських фермерів, аби вони перестали блокувати кордон з Україною. Про це він заявив журналістам після завершення дводенного засідання Європейської Ради у Брюсселі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Ми не можемо перегрівати цю ситуацію. Сьогодні ми дійсно не можемо блокувати Україну на наших пунктах пропуску. Це просто неможливо», – заявив Туск, відповідаючи на запитання журналістів про блокування аграріями кордону з Україною.

Він запевнив, що уряд Польщі готовий до чергових форм допомоги тим аграріям, які не з власної волі втратили від війни Росії проти України. Він зазначив, що більшість фермерів розуміє, що уряд й надалі вестиме переговори.

«Я не думаю, що сьогодні будь-хто порядний у Польщі хоче послабити Україну. Тому поки що розраховую на рефлексії і на відмову від цієї форми протесту», – підкреслив Туск.

Він додав, що польські органи діятимуть таким чином, щоб зробити пункти пропуску проїзними. Прем’єр Польщі висловив сподівання, що у цьому контексті не будуть потрібними безпосередні засоби примусу, зазначивши, що він розраховує на розуміння з боку фермерів.

«Донині аграрії не зазнавали поганого трактування з боку поліції чи інших державних служб. Я хочу, щоб так було й надалі», – підкреслив Туск.

Нагадаємо, що польські фермери вчора заблокували пункти пропуску «Корчова-Краківець» та «Медика-Шегині». Пункти пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська» досі залишаються заблокованими.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь