Проєкт USAID закупив для компанії «Луї Дрейфус» 85 вагонів-зерновозів

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID) придбав 85 вагонів-зерновозів для «Луї Дрейфус» (LDC), одного з найбільших експортерів українського зерна та олійних культур серед іноземних компаній. Перші десять вагонів вже доставлені до одного із елеваторів компанії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Проєкт USAID «Економічна підтримка України».

У компанії очікують, що використання додаткових вагонів дозволить збільшити експорт зерна на 110 000 тонн щорічно. Окрім того, LDC зможе розширити географію роботи та відвантажувати зерно із тих регіонів України, звідки вивозити зерно не було можливості. Вагони від Проєкту USAID дозволять компанії покращити конкурентоспроможність своїх умов закупівлі, що в кінцевому підсумку буде корисним для місцевих фермерів.

Загалом, «Луї Дрейфус» володіє 660 вагонами, невелика кількість яких наразі знаходяться на тимчасово окупованих територіях, застрягши там, коли розпочалася повномасштабне вторгнення Росії у 2022 році. Компанія експортує зерно до країн Азії, Африки та Європи.

Закупівля обладнання для агрокомпаній відбувається в рамках Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні (АГРІ-Україна), яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку, для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через жорстоку війну росії проти України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь