Програма USAID АГРО допоможе з весняно-польовими роботами

До весни менше чотирьох тижнів, а отже, не за горами старт весняно-польових робіт. Традиційно аграрії постають перед потребою забезпечити господарства насінням, засобами захисту рослин та добривами. Водночас чи не всі українські агровиробники сьогодні стикаються з браком фінансування для купівлі потрібних ресурсів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Для того щоб допомогти мікро-, малим та середнім агровиробникам вирішити цю проблему, Програма USAID АГРО підтримала партнерів з приватного сектору – компанії-постачальників Адама Україна, Ukravit, Агро Арена — у розробці та реалізації проєктів товарного кредитування.

Як це працює

Агровиробники можуть отримати необхідні продукти для посівної на умовах відтермінування платежу. «Твердої застави» не потрібно, розрахуватися можна після збору врожаю грошовими коштами або безпосередньо зерном. Як заставу можна видати фінансову або товарну аграрну розписку. 

Нагадаємо, в межах підтримки від Програми USAID АГРО понад 600 ММСП зможуть придбати необхідні їм ресурси на загальну суму до 450 млн грн.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь