Сезон кавунів закінчується – фермери підвищують ціни

На поточному тижні українським виробникам вдалося значно підвищити ціну на кавуни. Учасники ринку пояснювали ситуацію, що склалася, значним скороченням пропозиції даних баштанних на ринку, оскільки сезон реалізації кавунів з місцевих господарств вже входить у фінальну фазу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Тільки за минулий тиждень ціни на кавуни в господарствах зросли в середньому на 42%, і сьогодні фермери готові вести відвантаження цих баштанних по 8-15 грн/кг залежно від якості та регіону виробництва.

Фермери пояснюють зростання цін у цьому сегменті дисбалансом попиту і пропозиції на ринку. Після завершення сезону реалізації середніх сортів пропозиція кавуна різко знизилася, оскільки у багатьох українських баштанників у поточному сезоні виникли проблеми з урожайністю пізніх сортів кавуна. А ось попит на продукцію в останні 2 тижні продовжує стрімко зростати.

Варто зазначити, що, попри істотне подорожчання в сегменті баштанних, кавуни сьогодні в Україні коштують в середньому на 50% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь