Сьогодні компанія «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» відзначає ювілей – 25 років разом з українськими аграріями!

Компанія ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН.

Історія групи СУМІТОМО сягає своїм корінням початку XVII століття, коли Масатомо Сумітомо та Ріемон Сога об’єднались у спільній справі – видобутку та плавці міді. Пізніше було освоєно цілий ряд інших областей діяльності, включаючи фінанси, страхування, чавунну та сталеплавильну промисловість та нерухомість. На сьогодні група СУМІТОМО є однією з найбільших комплексних груп Японії.

ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» дотримується  японських традицій та пропонує українському виробнику сільгосппродукції  лише якісні, перевірені досвідом і часом, безпечні для людини і довкілля засоби захисту рослин. Компанія вийшла на ринок України всього з сіма японськими засобами захисту рослин, але такий асортимент не міг  задовольнити різноманітні потреби вітчизняного сільгоспвиробника, тому  спектр препаратів з кожним роком зростає.

Метою компанії є органічне поєднання якісних пестицидів у комплексні технології захисту культур, ретельний контроль та посилена допомога аграріям щодо правильного їх застосування.

За 25 років роботи компанія зростала, інвестувала, вивчала, вдосконалювала, випробовувала та впроваджувала найкращі рішення для захисту рослин та збільшення їхньої врожайності — починаючи в 1999 році з 8 співробітників та 7 препаратів від 4 постачальників сьогодні «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» — це:

  • 55 висококласних фахівців
  • 70 ефективних ЗЗР та біопродуктів
  • 24 постачальника з 12 країн світу
  • 4500 задоволених господарств!

Компанія дякує кожному діловому партнеру за довіру та продуктивну співпрацю. Сьогодні разом з ними команда «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» відзначає спільні перемоги, щасливі миті та 25 років успішного шляху!

«Пропозиція» вітає «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» з ювілеєм і бажає всій команді успіхів та наснаги, розвитку та процвітання! Слава Україні!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь