USAID АГРО оголошує тендер на створення цифрових схем меліоративних систем

Завдання передбачає створення цифрових даних меліоративних систем в структурі бази даних, на основі доступних даних, отриманих методами дистанційного зондування Землі (дешифрування супутникових знімків, аерофотознімків, ортофотопланів, топографічних карт та планів) у поєднанні з архівними наявними даними.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Зібрані дані мають бути представлені у вигляді бази даних з геокодованою інформацією про основні об’єкти інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж (канали на зрошувальних та осушувальних системах, дамби, насосні станції тощо) та відповідною семантичною інформацією про кожний об’єкт.

Отримана в рамках реалізації контракту достовірна інформація про розташування основних об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж допоможе в управлінні та розвитку гідротехнічної меліорації, створенні організацій водокористувачів (ОВК) та сприятиме плануванню аграріями агровиробництва на землях. Також, ця інформація потрібна для оцінки збитків, які нанесені меліоративній інфраструктурі в результаті збройної агресії росії проти України.

Технічна кваліфікація успішного учасника та інші деталі у повному описі технічного завдання за посиланням.

Щоб взяти учать у конкурсі, необхідно надіслати свою пропозицію на адресу [email protected] не пізніше ніж 18:00 за Київським часом 29 березня 2024 р.

На цю ж електронну скриньку, не пізніше 14 березня можна надсилати усі письмові запитання та уточнення стосовно цього запиту.

18 березня з 15:00 до 17:00 Програма USAID АГРО планує провести онлайн нараду перед прийомом пропозицій. Щоб підтвердити свою присутність необхідно до 18.00, 15 березня заповнити анкету за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь