Відносини України та Польщі – Глава Міноборони Чехії закликала Варшаву та Київ до примирення

У Міноборони закликали України та Польщу до примирення:

© eabff / Depositphotos “Треба відкинути гординю, сісти за стіл переговорів, вибачитися, перепросити, перевести дух і рухатися далі”.

Глава Міноборони Чехії Яна Чернохова на тлі загострення питання заборони на імпорт українського зерна, закликала Україну та Польщу якнайшвидше вирішити усе і рухатися далі. Про це вона написала у своєму Twitter.

Чернохова зазначила, що Польща для неї – друга батьківщина, тож вона добре знає менталітет поляків.

“Горді, горді, бойові та сміливі люди, які нікому не дозволяють на себе кричати та наказувати. Це постулат, підтверджений історією. Сьогоднішня заява президента Україна на адресу Польщі, даруйте, дуже невдала”, – сказала чеська міністерка

“І, що ще гірше, у вівторок Україна також подала скаргу до СОТ на Польщу, Словаччину та Угорщину через зерно. Перші дві країни перебувають у фіналі виборів, і їхнім громадянам буде важко пояснити, що протягом півтора року вони дійсно інтенсивно допомагали країні, яка подає скаргу до СОТ проти їхньої країни… і при цьому президент публічно лає їх у ООН. Це дуже важко пояснити виборцям”, – наголосила вона.

Глава Міноборони нагадала, що сторонам “треба відкинути гординю, сісти за стіл переговорів, вибачитися, перепросити, перевести дух і рухатися далі”.

“Це має статися найближчим часом. І я прошу усі сторони зробити це. Якщо цього не станеться, ми всі програємо”, – закликала Чернохова.

Раніше президент Польщі Анджей Дуда заявляв, що має намір поговорити із українським президентом для вирішення складних політичних розбіжностей, зокрема з питань української агропродукції.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь