В ТАС Агро розглядають можливість створення власного флоту для експорту агропродукції

Компанія ТАС Агро планує найближчими роками перетворитися із сировинної компанії на вертикально-інтегрований холдинг. Такі перспективи озвучив керівник ТАС Агро Олег Заплетнюк.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на apk-inform.com.

«За три-чотири роки ТАС Агро буде повністю вертикально-інтегрованою компанією, яка має власну переробку, власний флот, ефективну команду, технології, свої дослідницькі центри. На кожному етапі створення продукції ми матимемо додану вартість», – сказав він.

Говорячи про плани створення власного флоту, О. Заплетнюк зауважив, що такий варіант поки що розглядається на перспективу і наразі ще не є якоюсь конкретною ціллю.

«Але ми дивимося, які є обмежуючі чинники і як їх зняти протягом наступних кількох років. І можливо, власні баржі, власний флот чи перевантажувальний термінал матимемо. Сьогодні дуже важливо бути незалежним, тобто контролювати весь ланцюг логістики», – підкреслив він.

Читайте також: Kernel придбав третє судно для експорту агропродукції.

При цьому Заплетнюк скептично оцінив можливості подальшого здійснення в необхідних обсягах аграрного експорту через кордон з Польщею, в той час як румунський напрямок, на його думку, має набагато кращі перспективи.

«Щодо кордону з Польщею, то перспективи низькі, якщо не сказати, що їх взагалі не буде. Польща імпортує частину продукції – шроту та олії, то цей товар повинні пропускати. Щодо зернових, скоріше за все, не буде ні транзиту, ні експорту до Польщі. Разом з тим, наприклад, Румунія розширює порт Констанца і збільшує обсяги перевалки. Сьогодні перевалка коштує понад $20 на тонні, при собівартості $6, прибуток для них очевидний», – пояснив топ-менеджер.

«У підсумку західний кордон – це про логістику експорту переробки, і ми на це розраховуємо. А зернова група – це море», – резюмував О. Заплетнюк.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь