В Україні за мінімальну зарплату можна придбати спиртзавод

Фонд державного майна минулого тижня провів аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Триліський спиртовий завод».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на prozorro.

Завод розташований біля села Триліси у Фастівському районі Київської області.

Виробничі, складські, адміністративні будівлі та споруди загальною площею 13 222 кв2 розташовані на земельній ділянці площею 105 га за 70 км від Києва. Серед них: локомотивне депо, нафто- та спиртосховища, гаражі, пилорама, свинарник.

Заборгованість станом на 30.06.2023 – 11 439 тис. грн. Майно на загальну суму 3 227 321 грн перебуває у податковій заставі.

Початкова ціна реалізації становила 655 344,16 грн без ПДВ.

Спиртзавод продавали на гібридному голландському аукціоні з пониженням ціни. Єдиним учасником аукціону була Олена Дубіна, яка й запропонувала за підприємство 6553,44 грн, або 1% від стартової вартості.

Довідково. Гібридний голландський аукціон – аукціон на пониження ціни, під час якого початкова вартість лота покроково знижується, аж поки хтось з учасників не зупинить зниження. Далі відбувається етап закритих цінових пропозицій: інші учасники можуть запропонувати ціну, вищу зафіксованої. Переможцем стає той, хто запропонував найбільшу суму. Однак той учасник, який зупинив зниження на першому етапі, має право останнього ходу й може перебити максимальну ціну суперника на третьому етапі.

Аукціон розпочинається навіть без учасників, адже є можливість приєднатися вже після старту. Застосовується для продажу активів, ринкову вартість яких важко визначити: прострочені кредити, майно банків-банкрутів або в разі неуспішних англійських аукціонів тощо.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь