В Україні зменшуються залишки кукурудзи та пшениці

Зменшення залишків кукурудзи в Україні на фоні стабільно високих темпів щомісячного експорту змусили ціни на зернову укріпитися. Кукурудзу торгували на рівнях 155-157$ з доставкою до морських портів України у квітні-травні. Покупці на західному кордоні готові купувати кукурудзу на рівні 150€, завантажено в євровагони на вузькій колії 1435 см в Україні. Новий врожай на західному кордоні продовжує торгуватися на рівні 155€ FCA з жовтня по грудень.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Стрімке зниження темпів експорту пшениці підтверджує майже повне вичерпання залишків для експорту зернової. Ціни на продовольчу та фуражну пшеницю укріпилися на фоні обмеженої пропозиції. Європейські покупці активізувалися у закупівлі продовольчої пшениці нового врожаю з України на західному кордоні на рівнях 165-190€, залежно від вмісту білка та періоду поставки, завантажено в європотяг.

Читайте також: До початку літа Україна зможе експортувати всі залишки зерна, – УЗА.

Ціни на соняшник залишилися на рівні минулого тижня. Зниження цін на соняшникову олію на зовнішньому ринку обмежило зростання цін на соняшник.

Переробники в Європі покривають свої залишкові потреби в сої на період червень-серпень. Українську сою без ГМО можна було реалізувати на рівні 455-460€ з доставкою до переробки в Угорщині, 465-470€ з доставкою до переробника в Австрії або 425-430€ з доставкою до Італії.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь