У 2023 році Група АГРОТРЕЙД сплатила 150 млн грн податків та зборів

З цієї суми 86 мільйонів гривень надійшли до місцевих бюджетів.

Торік найбільші надходження від компанії одержали громади Сумщини — 32,46 мільйона гривень, бюджети Чернігівщини та Харківщини отримали 25,44 та 16,24 мільйона гривень відповідно, а Полтавщини — 11,79 мільйона гривень.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Наразі ми не можемо обробляти всі наші площі, оскільки частина з них знаходиться занадто близько до кордону та місць активних бойових дій — ці землі потерпають від постійних обстрілів та бомбардувань. Попри це Група АГРОТРЕЙД продовжує своєчасно виконувати свої фінансові зобов’язання перед державою, адже наша компанія є соціально відповідальним бізнесом, у якій добре усвідомлюють, що податки є головними доходами територіальних громад. Вони спрямовуються на підтримку та розвиток місцевої інфраструктури та виплати зарплат працівникам бюджетної сфери. Під час війни прогнозоване наповнення бюджетів є особливо актуальними, адже від нього залежить стабільне надання освітніх, медичних й інших соціальних послуг населенню, та, зрештою, підтримка обороноздатності країни загалом», — говорить генеральна директорка Групи АГРОТРЕЙД Олена Ворона.

Також компанія сплатила понад 20 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

Розуміючи важливість податків для фінансування нагальних потреб українців, цьогоріч у Групі АГРОТРЕЙД планують збільшити відрахування до державного і місцевих бюджетів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь