У 2024 році Група АГРОТРЕЙД здійснить 411 агровипробувань

Серед них дослідження різних сортів та гібридів озимих ріпаку і пшениці, сої, соняшнику, кукурудзи, технічних конопель та ярої пшениці, а також випробування сучасних засобів захисту рослин. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Ми вивчаємо нові сорти і гібриди культур, що вирощуємо, аби виявити найпродуктивніші і найтехнологічніші з них для поступової заміни наявних у нас. На ринку постійно з’являються нові пропозиції насіння, тому необхідно тримати руку на пульсі і добирати ті варіанти, що будуть найкращими у наших умовах. Для отримання точніших результатів у 2024 році ми збільшили кількість повторностей у випробуваннях», — розповідає заступник директора з насінництва агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Анатолій Береза.

Цього сезону також буде акцентована увага на виборі найоптимальнішого фунгіцидного набору для озимого ріпаку, соняшнику та сої. Адже сівозміна компанії насичена цими культурами, а хвороби у них спільні.

Крім того, планується визначити найбільш економічно доцільні варіанти норм внесення азотних та сірковмісних мінеральних добрив.

Нагадаємо, центри випробувань технологій Групи АГРОТРЕЙД розташовані у Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Зазвичай кожне випробування триває протягом декількох років, і лише після цього найкращі технології або сорти вводяться у промисловий посів. Наприклад, протягом минулого року у компанії добрали 7 нових засобів захисту рослин та 17 сортів і гібридів різних культур.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь