У 2024 році реалізують програму підтримки фермерів, які мають до 120 га, – Тарас Висоцький

Торік Україна експортувала аграрної продукції майже на 22 млрд доларів. Це свідчить, що агросектор продовжує працювати і розвиватися, попри війну та майже 20% тимчасово окупованих територій, розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час вітального слова на Всеукраїнському аграрному саміті, що відбувся в Києві.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Мінагрополітики.

За його словами, у 2024 році міністерство продовжить реалізацію низки програм з підтримки аграріїв. Окрема увага приділятиметься сільгоспвиробникам на деокупованих територіях.

«Підтримка аграріїв, особливо на деокупованих територіях, важлива з точки зору соціальної складової, справедливості і можливості працювати всім сільгоспвиробникам. Тому в 2024 році буде реалізована програма підтримки малих фермерів, які мають до 120 га», – зазначив Тарас Висоцький.

Також продовжиться реформа меліорації. В Держбюджеті закладено 200 млн гривень на компенсацію для закупівлі обладнання на зрошення. Також програмою можуть скористатися Організації водокористувачів.

Крім того, продовжує діяти урядова грантова програма на розвиток садів та теплиць. Як відзначив Тарас Висоцький, торік було видано грантів на закладку нових садів площею 2 тисяч гектарів. Це досить суттєвий об’єм у порівнянні з минулими роками, і свідчить про активний розвиток садівництва.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь