У Групі АГРОТРЕЙД посіяли технічні коноплі

Культура займає майже 230 гектарів полів компанії на Чернігівщині.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Для нас це вже другий сезон вирощування технічних конопель. Тому попередньо ми проаналізували досвід минулого року і зробили роботу над помилками, аби поліпшити результати. Насамперед, це стосується усунення технологічних складнощів при роботі з культурою. Щодо самого посіву, то цього року він дещо затримався через несприятливі погодні умови — дощі та приморозки. Хоч ми і не поспішали, проте посівну культури вже завершили», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

До робіт були залучені дві сівалки.

Нагадаємо, у 2023 році у Групі АГРОТРЕЙД виконали план з обмолоту першого в історії компанії врожаю технічної коноплі на 110%.

Група АГРОТРЕЙД – вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. 

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь