Україна та Польща мали б витіснити росію з агроринків Африки та Азії, – Дмитро Соломчук

Єврокомісія не продовжуватиме ембарго на імпорт зерна з України. Це свідчення підтримки нашої держави, а також висока оцінка імплементації нашою державою норм Європейського Союзу. Ми рухаємося в напрямку ЄС, виконуємо всі норми й вимоги, тому про якісь обмеження нашої продукції не може бути й мови, заявив народний депутат, член парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

«Рішення Єврокомісії свідчить про підтримку нашої держави. Водночас заяви Польщі щодо бажання й надалі блокувати поставки української сільгосппродукції йдуть усупереч позиції ЄС. Виходить, що в одній європейській зоні є різні умови, що абсолютно неприйнятно. Сподіваюся, що ці політичні ігри якнайшвидше завершаться, і вже цієї осені експорт української продукції був вільний», – сказав політик.

Він зауважив, що, за оцінками європейських експертів ціни та ринок ЄС повністю стабілізувалися, тож ні минулого року, ні цього українські фермери жодним чином не шкодили європейським аграріям. Навпаки, наші фермери мали б об’єднувати зусилля з європейськими для захоплення нових ринків.

«У нинішній ситуації польські фермери разом з українськими мали б виходити на нові ринки Азії та Африки й не давати жодної можливості Москві постачати туди свою пшеницю. На жаль, через якісь непорозуміння склалася інша ситуація. Наразі готується пакет документів щодо гарантій з нашого боку й у найближчі дні матеріали будуть передані у відповідні інституції Європи. Експортувати українську агропродукцію необхідно вже», – наголосив парламентарій.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь