Українські фермерки навчилися управлінню бізнесом в умовах кризи в рамках програми TalentA-2023 від Сorteva Agriscience

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу інноваційної освітньо-грантової програми для фермерок TalentA-2023, мета якої – допомогти опанувати нові підходи, що допоможуть зробити бізнес стійкішим в умовах повномасштабної війни, забезпечити його зростання та створити нові проєкти заради задоволення актуальних продовольчих потреб територіальних громад.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Сorteva Agriscience.

Цьогоріч організатори відібрали відповідно до критеріїв програми 134 учасниці серед понад 200 заявок, що є абсолютним рекордом за роки існування програми.

Протягом двох місяців учасниці TalentA-2023 прослухали 18 лекцій за напрямками: управління бізнесом в умовах кризи, управління персоналом, фінансовий менеджмент, сталий розвиток та сучасні практики та інноваційні рішення для агробізнесу. Лекції читали відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, фахівці

Corteva Agriscience, які володіють передовими знаннями, накопиченими лідером сільського господарства за довгу історію роботи в понад 140 країнах світу, а також представники Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Програма Talenta з’явилася у моєму житті саме тоді, коли я вкрай потребувала необхідних знань, консультацій спеціалістів та отримання нового досвіду після низки недоліків, помилок та пробілів у керуванні фірмою. TalentA додала мені впевненості у собі та своїх діях», – ділиться враженнями від програми навчання Ілона Ілющенко, власниця ПСП «Едем», який вирощую зернові, бобові та олійні культури на Миколаївщині.

83 фермерки, які прослухали не менше 80% основної програми, отримали Сертифікат учасниці програми TalentA і мають можливість прослухати факультативні лекції з агрономії, маркетингу, комунікацій та дізнатися про потенційні ринки збуту для різних секторів сільського господарства. 

Паралельно триває конкурс грантових проєктів – організатори визначили 22 фіналістки, які працюватимуть з менторами під час розробки ідей, кращі з яких отримають від Corteva Agriscience кошти на забезпечення продовольчої безпеки громад та підтримку бізнесу. Розмір грантового фонду становить понад 1 мільйон гривень і буде розподілений між переможницями за рішенням членів експертної ради. Оголошення переможниць відбудеться в жовтні з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок.

«Фермерки здатні змінити світ і постійно це доводять, змінюючи та зміцнюючи свої громади. Але щоб робити це ще ефективніше, їм потрібно мати доступ до актуальних знань, аби впроваджувати найкращі бізнес-практики та інновації заради ефективності та сталості виробництва. Ми в Corteva Agriscience даємо їм цю можливість завдяки програмі TalentA, яка була розроблена нами відповідно до потреб фермерок та з урахуванням передового досвіду компанії. Ми підтримуємо українських фермерок на шляху розвитку бізнесу та підтримання добробуту їхніх громад», – говорить Анна Бабіч, координаторка і голова Експертної Ради Програми TalentA, менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

Ознайомитися з перебігом програми TalentA-2023 можна за посиланням та у соціальних мережах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь