УЗА створила благодійний фонд для розмінування

Українська зернова асоціація створила Міжнародний благодійний фонд, який покликаний допомогти українським аграріям розмінувати свої поля і мати змогу знову сіяти і вирощувати зерно. Як відомо, на сьогодні близько 6 млн га с/г земель в Україні зазнали впливу війни – заміновані, забруднені, окуповані чи на них ведуться бойові дії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці УЗА.

Експерти вважають, що на розмінування території потрібно десяток років і близько $9-12 млрд. Українські аграрії, які й так зазнали великих втрат від війни, а потім і від блокади українських портів, не змозі в більшості випадків своїми силами розмінувати власні поля. Втрата цих земель для вирощування зерна матиме колосальні наслідки для аграрного сектору, економіки країни, добробуту аграріїв та доступності продовольства для десятків та сотень мільйонів людей у світі, які покладалися на постачання зерна доступної якості з України.

Оскільки світ потребує українського зерна, а українські аграрії хочуть повернутися якомога швидше до його вирощування, УЗА вирішила створити Благодійний фонд, який покликаний допомогти гуманітарному розмінуванню сільськогосподарських земель України. 

Зібрані Благодійним фондом УЗА кошти будуть спрямовуватися виключно організаціям, які навчають саперній справі, безпосередньо проводять розмінування або ж спеціалізованим фондам, які фінансують проекти з розмінування в Україні. Наголошуємо щодо використання коштів Міжнародним Благодійним фондом УЗА – зібрані кошти не можуть бути направлені на жодні інші цілі, окрім розмінування, зокрема не можуть бути направлені на закупівлю зброї.

Детальніше про Міжнародний Благодійний фонд УЗА та про те, як зробити внесок на гуманітарне розмінування.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь