За тиждень відпускні ціни на капусту виросли на 26%

Активний попит на білокачанну капусту дав можливість українським фермерам на поточному тижні підвищити ціни на дану продукцію. Сьогодні представники оптових компаній відзначають нестачу капусти на ринку, що на тлі стабільно високої активності покупців і є основною причиною зростання цін в даному сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

В результаті, вже сьогодні українські виробники пропонують до продажу білоголову капусту по 8-12 грн/кг, що в середньому на 26% дорожче, ніж тижнем раніше.

Варто зазначити, що українські виробники позитивну цінову тенденцію пов’язують насамперед із сезонним фактором. Крім того, пропозиція некондиційної капусти, яка раніше чинила негативний вплив на формування цінового рівня, помітно скоротилася, що також сприяє подорожчанню в сегменті білоголової капусти.

Однак необхідно додати, що навіть після подорожчання наразі капуста в Україні коштує в середньому на 33% дешевше, ніж наприкінці лютого 2023 року. При цьому, експерти не виключають, що фермери будуть і далі робити спроби підвищити ціни, оскільки запаси якісної білоголової капусти в сховищах місцевих господарств продовжують скорочуватися.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь