Заборона на імпорт українського зерна – У Словаччині вважають цілком прийнятною нову систему контролю

Словаччина вважає

© twitter.com/MFA_Ukraine “Країна з початку повномасштабного вторгнення Росії активно допомагає нашій державі, зокрема аграрному сектору”.

Міністр сільського господарства та розвитку села Словацької Республіки Йозеф Біреш під час онлайн-зустрічі з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Сольським заявив, що його вважає “цілком прийнятною” систему контролю над імпортом зерна запропоновану Україною. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

У заяві йдеться, що співрозмовники обговорили питання співробітництва в аграрній галузі між двома країнами, зокрема, запропонований Україною Єврокомісії план дій щодо експорту української сільськогосподарської продукції.

Йозеф Біреш зазначив, що Словаччина з початку повномасштабного вторгнення Росії активно допомагає Україні, зокрема аграрному сектору. Він також наголосив на важливості обопільного розуміння питання експорту сільгосппродукції.

За його словами, Словаччина вже вивчає український план дій, і вважає його таким, що може бути прийнятим.

Водночас Сольський подякував колезі за підтримку Словаччиною України.

Міністри обох країн домовилися якомога швидше доопрацювати план, а також координувати ситуацію і зберігати конструктивні відносини між країнами.

Раніше Європейська комісія закликала Польщу, Угорщину та Словаччину до конструктиву після того, як вони в односторонньому порядку оголосили, що продовжать заборону на імпорт зерна з України, незважаючи на рішення Комісії припинити цю заборону.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь