Зростання цін на зернові та олійні уповільнилось

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 15 квітня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 9 – 15 квітня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня індикативи зернових та олійних на внутрішньому ринку продовжили рух до укріплення через обмежену пропозицію, попит переробників та тенденцій на світовій арені. Проте висхідний тренд уже не такий стрімкий і ціни здебільшого залишаються у сформованих діапазонах.

«Ми виходимо на ринок погоди, де довгострокове ціноутворення на товари значною мірою залежатиме від прогнозів та фактичних умов у ключових районах вирощування. Протягом майбутнього тижня ціни на внутрішньому ринку знаходитимуться у встановлених інтервалах з незначною кореляцією до підвищення за деякими напрямками», – зазначають аналітики УУБ.

Світовий ринок минулого тижня відображав мінімальну волатильність на сільськогосподарські товари. Квітневий звіт Міністерства сільського господарства США відповідав очікуванням ринку і тепер увага більше зосереджена на прогресі посіву та погодних наслідках.

«Ф’ючерси на пшеницю закрилися неоднозначно, відображаючи різну регіональну динаміку. Ф’ючерси на кукурудзу зазнали мінімальних змін, оскільки боротьба між великими запасами в США та стабільним попитом триває. Ф’ючерси на соєві боби закрилися нижче, але їм вдалося відновитися вище найнижчих точок тижня завдяки ралі в кінці тижня», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь