
Україна та Японія уклали угоду про співпрацю в галузі цифрових технологій 26.06.2026 04:24 УкрінформМіністерство цифрової трансформації започатковує японсько-українську ініціативу співробітництва в цифровій та технологічній сферах; нова платформа сприятиме розвитку спільних проєктів у галузі цифрових інновацій.
Про це інформує пресслужба міністерства, повідомляє Укрінформ.
«Україна та Японія започатковують новий етап технологічного партнерства та стартують японсько-українську ініціативу співробітництва в цифрових та технологічних сферах. Відповідний меморандум був укладений між Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії», — зазначено в повідомленні.
Підкреслюється, що нова японсько-українська платформа допоможе ініціювати спільні проєкти у сферах інноваційних цифрових рішень та технологій, залучати інвестиційний капітал та формувати системне партнерство між державами та бізнесом. Цей проєкт об’єднає досвід та знання обох країн для створення нових цифрових рішень та їхнього розширення на глобальні ринки.
Серед першочергових напрямів технологічного співробітництва – розвиток штучного інтелекту, автоматизація та робототехніка, кібербезпека, безпілотні системи, розбудова цифрової інфраструктури та ІТ-сектору.
Як зазначалося раніше, державні цифрові сервіси України здобули премію CitizenTech Award, яка визначає лідерів та організації, що визначають майбутнє технологій та мають значний вплив на глобальну екосистему.
Фото: Мінцифри
Японія Бізнес Інвестиції Україна Меморандум Мінцифри
Джерело: www.ukrinform.ua
