Євросоюз визнав лісові пожежі в Греції наймасштабнішими у своїй історії

Євросоюз визнав лісові пожежі у Греції наймасштабнішими у своїй історії

Фото: Getty Images

Лісову пожежу в Греції офіційно визнали найбільшою за всю історію Євросоюзу. Для її гасіння Єврокомісія залучили майже половину свого протипожежного складу, йдеться у повідомленні на сайті ЄК.

– Найбільша операція Європейського Союзу з повітряного гасіння пожеж підкреслює нашу відданість швидким та ефективним колективним діям під час кризи. Наші думки – разом з народом Греції, і ми продовжуватимемо невтомно працювати, щоб захистити життя, майно та навколишнє середовище, – заявив комісар Єврокомісії з питань управління кризою Янез  Ленарчіч.

На допомогу грецьким службам відправили 11 літаків із Хорватії, Кіпру, Франції, Німеччини, Іспанії та Швеції, один гелікоптер з Чехії та 407 пожежників і 62 машини з Болгарії, Кіпру, Чехії, Франції, Румунії, Сербії та Словаччини.  

Лісова пожежа в Греції вважається найбільшою з 2000 року, коли Європейська система інформації про лісові пожежі (EFFIS) почала фіксувати подібні випадки. Вогонь охопив 81 000 гектарів в регіоні Александруполіс. Від початку пожежі 19 серпня загинуло 20 людей, 18 з яких є мігрантами. Регіон, де горять ліси, часто використовують як пункт в’їзду із сусідньої Туреччини.

Фото Фото 29 Серпня18:09

 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь