“Білі ангели” під обстрілами евакуювали з прифронтового села жінку з трьома дітьми

“Білі ангели” під обстрілами евакуювали з прифронтового села жінку з трьома дітьми

Фото: facebook.com/UA.National.Police

Екіпаж поліції “Білий Ангел” евакуював із прифронтового села Желанне місцеву мешканку Наталю з трьома дітьми – дочкою Віолою та синами Максимом та Данилом. Про це повідомляє поліція Донецької області.

– Першокласниці Віолі та її братам Максимові та Данилі неодноразово доводилося бігти до підвалу, бо окупанти часто стикаються по домівках місцевих мешканців. Евакуація відбувалася у прискореному темпі, бо через сонячну погоду була високою загроза застосування авіаційних ударів. Нині родина – у безпеці, – написали правоохоронці.

При цьому в поліції зазначають, що у прифронтових містах та селах досі залишаються місцеві жителі, серед яких є й діти. Зокрема, зараз треба вивезти 22 дитини з 9 населених пунктів Мар’їнської та Очеретинської територіальних громад на Донеччині.

  • Наприкінці січня Координаційний штаб ухвалив рішення про примусову евакуацію людей із сіл Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області.
  • З 26 лютого 2022 р. до січня 2024-го з території Донецької області евакуювали близько 1 млн 357 тис осіб. З них 163 520 дітей та близько 42 650 осіб з інвалідністю. Наразі на території області залишаються близько 524 тис. осіб.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь