Данілов пояснив, чому польські фермери блокують кордон із Україною

Данілов пояснив, чому польські фермери блокують кордон із Україною

За словами Данилова Польща готується до виборів до Європейського парламенту фото з відкритих джерел

Україна має укладені домовленості з Євросоюзом і має звертатися до інстанцій об’єднання для розв’язання проблеми з кордоном

Блокування кордону з Україною польськими фермерами спричинене виборами в Європі. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За словами Данилова, у Польщі пройшли парламентські вибори, а цього року заплановано ще вибори до Європейського парламенту.

«Саме з цим пов’язана ситуація з фермерами. Наразі сільськогосподарське лобі у всіх країнах доволі об’єднане, і в такий спосіб вони захищають свої права, як вони вважають», – сказав Данілов.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Він підкреслив, що Україна має укладені домовленості з Євросоюзом і має звертатися до інстанцій об’єднання для розв’язання проблеми з кордоном.

Нагадаємо, польські протестувальники, які 20 лютого почали посилено блокувати рух на шести прикордонних пунктах. Уранці 20 лютого польські фермери посилили протести поблизу ПП «Медика-Шегині». Вони перекрили залізницю. Крім того, розсипали збіжжя з вантажного вагона на колії. 

Також поліція Польщі порушила кримінальну справу стосовно фермера, який на акції протесту на кордоні з Україною вивісив на своєму тракторі плакат із закликом до президента РФ Володимира Путіна «навести лад».

Читайте також: 

  • Зерно, висипане на землю. Нардеп Княжицький пояснює, чому не варто хапатися за серце
  • Криза на кордоні з Польщею. Що буде далі
  • Протест фермерів: розсипане на залізниці українське зерно та нові умови

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь