Екснардепа Шуфрича повідомили про підозру в державній зраді

Екснардепа Шуфрича повідомили про підозру в державній зраді

Фото: gp.gov.ua

Народному депутату України IX скликання від забороненої політичної партії «ОПЗЖ» (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111 КК України) Нестору Шуфричу вручили підозру у державній зраді. Повідомлення про підозру вручили прокурори Офісу Генпрокурора, повідомляє пресслужба відомства.

За даними слідства, народний депутат виконував завдання одного із колишніх заступників секретаря РНБО, який у 2014 році виїхав до Москви і був завербований ФСБ РФ. Підозрюваний систематично у своїх виступах та інтерв’ю публічно поширював наративи держави-агресора, проводячи підривну діяльність проти України. Він розповсюджував інформацію, яка применшує авторитет та осуджує українську владу. Також нардеп дискредитував діяльність керівників розвідувальних і правоохоронних органів.

– Підозрюваний підтримував ідеї проросійської спрямованості подальшого розвитку України. Він виходив із геополітичних інтересів РФ, які передбачають перебування України у сфері її впливу. Нардеп, знаючи про окупацію державою-агресором частини території України, продовжував здійснювати підривну діяльність проти нашої держави, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці провели обшуки у домівках Шуфрича та його близького оточення. Правоохоронці вилучили заборонену радянську символіку.

Окрім того, у Шуфрича знайшли документ зі «схемою автономії» для Донецької та Луганської областей. У документі, датованим липнем 2014 року, прописано широку автономію, перейменування областей на «краї», проведення виборів, а також формування окремих «урядів» та «парламентів», повідомляє «Бабель». На ньому також стоять підписи самого Шуфрича і Віктора Медведчука.

Фото Фото 15 Вересня15:08

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь