Фацевич прокоментував скандальне відео з поліцейськими, які відмовилися йти на фронт

Фацевич прокоментував відео з поліцейськими у Дніпрі, які відмовилися йти на фронт

Фото: скріншот

Національна поліція вивчає відео, на якому поліцейські з Дніпра нібито висловлюють невдоволення керівництву і відмовляються переходити до штурмової бригади “Лють”. Про це заявив заступник голови Нацполіції та куратор бригади “Лють” Олександр Фацевич.

– Наприкінці другого року повномасштабної агресії ворога логічно, щоб добровольчі батальйони та окремі поліцейські, які можуть і вміють професійно захищати Батьківщину, не були розосереджені для виконання бойових розпоряджень, а централізовано входили до складу бригади «Лють». Хто хоче воювати – йде на фронт. Для решти також є чимало поліцейських завдань. Щодо відео, яке розповсюджується у соціальних мережах про полк особливого призначення у Дніпрі, керівництвом Національної поліції будуть з’ясовані всі обставини та ухвалено відповідні рішення, – заявив він.

Фацевич нагадав, що поліція з перших днів війни бере активну участь в обороні країни. Крім того, спецназівці різних підрозділів з 2022 року вперше в історії української поліції стали повноцінними комбатантами, які воюють на гарячих напрямках фронту.

5

 

  • 4 лютого у соцмережах поширилося відео, на якому поліцейські спецпідрозділів із Дніпропетровщини відмовляються переходити до штурмової бригади “Лють” МВС України. Заступник начальника головного управління Нацполіції області Володимир Богонос намагався переконати підлеглих у тому, що вони мають захищати Україну, але ті говорили, що завдання поліції мають зводитись до роботи на блокпостах чи забезпечення порядку в деокупованих містах.
  • Об’єднана штурмова бригада “Лють” – воєнізований підрозділ Департаменту поліції особливого призначення нового зразка, призначений для відбиття та захисту від збройної агресії Російської Федерації проти України.
  • У січні 2023 року МВС розпочало формування штурмових бригад “Гвардії наступу” – це бригада Нацполіції “Лють”, бригада Держприкордонслужби “Сталевий кордон” та шість бригад Нацгвардії. Основу підрозділів склали поліцейські, прикордонники, нацгвардійці.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь