Колишній одеський депутат передав службі охорони РФ колекцію раритетних авто

Колишній одеський депутат передав службі охорони РФ колекцію раритетних авто

Фото: facebook.com/Одеська Обласна Прокуратура

Колишній депутат Одеської міськради передав Федеральній службі охорони РФ колекцію раритетних автомобілів. Правоохоронці оголосили йому підозру, повідомляє Одеська обласна прокуратура.

– Колишнього депутата Одеської міськради заочно повідомлено про підозру в допомозі державі-агресорові (ч. 1 ст. 111-2 КК України). За даними слідства, ексдепутат співпрацював із представниками Федеральної служби охорони Росії. Він передав колекцію раритетних автомобілів для експонування на виставці Музейно-виставкового технічного центру Автомобільно-мотоциклетного клубу Федеральної служби охорони Російської Федерації у Москві, – розповіли у прокуратурі.

Спецслужби РФ використовували автомобілі у пропагандистській діяльності шляхом формування культу величі Росії, позитивного ставлення громадян до влади та силових структур і мотивації молоді до проходження військової служби за контрактом. До переданої колекції увійшли вісім колекційних автомобилів: ПАКАРД TWELVE, 1936 року, ЗИС 110 Б, 1947 року, ЗИЛ 111А, 1966 року, ЗИЛ 111 Г, ЗИЛ 111 Д, 1966 року, ЗИС 115, ЗИС 115 ЗИЛ 41041, 1998 року.. За активну співпрацю з країною-агресором “одеський депутат” систематично отримував позитивні відгуки від представників політичної еліти ворога, а також був нагороджений грамотою від генерала ФСО Росії.

  • Раніше підозру оголосили поп-рок-музиканту Олексію Піддубному, відомому під псевдонімом Джанго. Артист є уродженцем України, але має російське громадянство та активно виправдовує збройну агресію РФ проти нашої країни.
  • Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного фігуранта у справі народного депутата Нестора Шуфрича. Його підозрюють у фінансуванні Росгвардії у тимчасово захопленому Криму. За матеріалами справи, цей зловмисник відповідав за юридичні аспекти угоди.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь