Нічна атака на Харків: кількість постраждалих зросла до 57 осіб

Нічна атака на Харків: кількість постраждалих зросла до 57 осіб, відкрито штаб допомоги

Фото: facebook.com/victims.of.russia

До середини дня суботи, 10 лютого, кількість постраждалих внаслідок нічної атаки російських терористів на Харків зросла до 57. Усі екстрені служби продовжують роботу. Число жертв може зрости, попереджає мер Харкова Ігор Терехов.

– Ці люди – мешканці вулиці Котельні, яких учора ввечері росія залишила без нічого: без дому, без документів, без грошей, без особистих речей. Щоб надати їм усе необхідне, з самого ранку у школі №21 працює штаб збору та видачі гуманітарної допомоги. Потреба є у будівельних матеріалах, в одязі, засобах особистої гігієни, – розповів він.

В ефірі телемарафону Терехов розповів, що людей хочуть розселити по гуртожитках. Там вони зможуть перебувати стільки, скільки потрібно. Вже домовилися з міжнародними фондами щодо встановлення мобільних будинків, щоб люди змогли у них жити – там є все необхідне для життя. За словами міського голови, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Національної поліції та прокуратури продовжують роботу, у тому числі й рятувальну операцію. Він не виключив, що знайдено ще тіла.

Наразі відомо про 7 загиблих людей. Серед загиблих ціла родина із 5 осіб. Як повідомляє проект ” Меморіал: убиті росією “, мама з двома дітьми намагалася втекти у ванній, тато був у коридорі, ще одна дитина – в іншій кімнаті. Впізнавати їх будуть за результатами ДНК, адже тіла дуже обгорілі. Двоє інших загиблих – літнє подружжя. 66-річного чоловіка було паралізовано, його 65-річна дружина – після інсульту.

  • У ніч проти 10 лютого російські окупанти атакували Харків дронами-каїмкадзе. Мер міста Ігор Терехов заявляв, що ворожі безпілотники потрапили АЗС. Але пізніше голова Харківської ОВ повідомив, що була атакована нафтобаза.
  • Через обстріл стався витік палива, тому спалахнула потужна пожежа. Вона охопила приватні житлові будинки. Було знищено близько 15 будинків.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь