На Дмитра Кулебу під час прогулянки напав собака – тварина прокусила ногу

На Дмитра Кулебу під час прогулянки напав собака – тварина прокусила ногу

Фото: instagram.com/dmytro_kuleba/

Ввечері 11 лютого на міністра закордонних справ Дмитра Кулебу напав собака, який бігав вулицею без повідка. Про це чиновник написав у своєму Instagram Srories, показавши фото закривавленої ноги зі слідами собачих укусів.

– Собак треба любити, але й тримати на повідках. Великий собака, якого вигулювали без повідка, напав на моїх під час прогулянки. І принагідно на мене, – зазначив міністр. 

Він додав, що звернувся до медиків за допомогою, які “підрихтували” його ногу. Кулеба також розповів, що потрапив на зміну до інтернки з Індії, яка після повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ залишилася вчитися і працювати в Україні.

Щодо того, в якому стані знаходяться його собаки, міністр Кулеба не написав. 

Собака вкусив Кулебу за ногу. Фото: .instagram.com/dmytro_kuleba/

  • Станом на квітень 2022 року Кулеба  був власником трьох собак. До двох, які вже жили в будинку глави МЗС, він взяв щеня французького бульдога, вивезене з Маріуполя, його назвали Марік. 
  • 27 січня на Харківщині під час гасіння пожежі у квартирі врятували собаку.  За даними ДСНС, Ладу – так звуть врятовану тварину – винесли на свіже повітря та завдяки апарату на стисненому повітрі рятувальники швидко привели до тями. Наразі Лада у власниці. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь