На фронті загинув, рятуючи пораненого побратима, актор Євген Шумілов

На фронті загинув актор серіалів “Сидоренки-Сидоренки” та “Відділ 44” Євген Шумілов

Фото: facebook.com/ivan.marchenko.946

Український актор театру і кіно Євген Шумілов загинув на фронті 30 квітня, намагаючись врятувати побратима. Про смерть військового написав український режисер Антоніо Лукіч, що працював разом із ним на знімальному майданчику реклами Нової пошти, знятої вже під час повномасштабного вторгнення.

– Загинув Євген Шумілов. Актор та воїн. Мав честь попрацювати з ним на знімальному майданчику, де він так пронизливо, та з такою надією дивився в майбутнє… Дякую тобі, Женя, світла памʼять… — написав Лукіч.

Євген Шумілов закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого у 2014 році. Знімався у серіалах “Речовий доказ”, “Реальна містика”, “Сидорéнки-Сидóренки”, “Швидка”, “Агенти справедливості” і “Відділ 44”. Мобілізувався до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Євген Шумілов (@eugene_shumilov)

 

  • 2 травня у Чернівцях вперше за час війни з Росією 19 військових поховали у братській могилі. Всі вони ЗСУ загинули під час авіанальоту в березні 2022 року в Людвинівці Київської області.  
  • 26 квітня в Україну повернули тіла 140 полеглих захисників. Зокрема, вдалося репатріювати 112 тіл оборонців, які воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів на Луганському напрямку, п’ять тіл оборонців з Сумського напрямку, двох полеглих воїнів на Запорізькому напрямку та одного із Херсонського напрямку.  

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь