На Закарпатті прикордонники врятували ухилянта, який три дні блукав у горах без води та їжі

На Закарпатті прикордонники врятували ухилянта, який три дні блукав у горах без води та їжі

Фото: dpsu.gov.ua

Біля кордону зі Словаччиною прикордонники Чопського загону виявили знесиленого чоловіка, який намагався незаконно перетнути держкордон і мало не втратив життя. Три дні чоловік блукав лісом без їжі та води, пише пресцентр Держприкордонслужби.

– Прикордонний наряд, який патрулював гірську ділянку, під час несення служби побачив людину, що лежить на землі. Правоохоронці зауважили, що чоловік вкрай виснажений, і насамперед дали йому пити та нагодували. Затриманий розповів, що вже три дні блукав у горах без їжі та води. 30-річний вінничанин мав намір пробратися до Словаччини. Він самостійно проклав маршрут за онлайн картами. Долаючи складну місцевість, чоловік не втримався на скелі і впав із крутого схилу. Під час падіння він втратив мобільний телефон і не міг зателефонувати та покликати на допомогу, – розповіли прикордонники.

Чоловік після цього намагався продовжувати рух, проте через отримані при падінні травми пересувався повільно. А на третій день через голод та зневоднення зміг подолати лише 500 метрів. Коли його знайшли прикордонники, чоловік втратив сили і заснув на землі. Його передали медикам, склавши також адміністративно-процесуальні документи за спробу незаконного перетину кордону України. Після лікування на ухилянта чекає суд.

  • Наприкінці лютого на кордоні з Молдовою затримали чотирьох ухилянтів, які обмоталися ізотермічними ковдрами, щоб стати непомітними для тепловізорів.
  • Також прикордонники затримали чоловіка, який за підробленими документами намагався виїхати з країни до Угорщини. При цьому на кордоні він надав довідки про начебто смерть своєї дружини.
  • А на Одещині прикордонники врятували ухилянта, який хотів втекти за кордон, але мало не став жертвою вовків. Чоловік заліз на дерево, рятуючись від хижаків, і звернувся по допомогу до прикордонників.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь