Невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер у Підмосковʼї

ГУР: Невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер у Підмосковʼї

Фото: t.me/DIUkraine/2862

На аеродромі “Чкаловський” група слідчого комітету РФ розслідує диверсію, внаслідок якої 18 вересня було суттєво пошкоджено два літаки та один гелікоптер. Подія викликала неабияку істерику у вищих військових коридорах – на аеродромі базуються урядові літаки, так звані «літаки судного дня» та спеціальні літаки (літаки-розвідники). Про це повідомляє ГУР Міноборони.

– Невідомими особами на аеродромі, який ретельно охороняється, було закладено вибухівку та підірвано літаки АН-148 та ІЛ-20 (обидва відносяться до 354 авіаполку спеціального призначення), а також вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю, – йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначають, що пошкодження літаків не дозволять розраховувати на їхнє швидке відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один АН-148, який перебував поруч з іншими на стоянці, отримав незначні ушкодження.

Тим часом каральні органи РФ шукають диверсантів. Також забороняють місцевим ЗМІ поширювати інформацію про подію.

У понеділок, 21 серпня, на аеродромі “Шайківка” в Калузькій області Росії внаслідок атаки дрона пошкоджено щонайменше один літак. Це завдання координували представники української розвідки.

Фото: t.me/DIUkraine/2862

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь