Одеситка заявила, що працівник ТЦК побив її, військкомат почав перевірку

Одеситка заявила, що працівник ТЦК побив її біля поліцейського відділку – військкомат почав перевірку

Фото: instagram.com/kkto14jrelx2/

В Одесі ТЦК перевіряє заяву місцевої мешканки Антоніни Токмакової, яка заявила про побиття працівником військкомату біля відділку поліції. Про це повідомили в Одеському ТЦК.

–  За фактом події, що трапилась днями під час комендантської години з громадянкою в Одесі на вулиці Грецкій, розпочато службову перевірку.  У разі виявлення та доведення провини представників ТЦК та СП, вони будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства, – запевнили в ТЦК.

Антоніна Токмакова 13 травня опублікувала пост про побиття чоловіком “у військовій формі”, який “представився співробітником ТЦК”. Інцидент стався у відділку поліції, куди жінка прийшла із друзями написати заяву на таксиста, який залив їх перцевим балоном в обличчя. За словами Токмакової, одного із хлопців відмовилися відпускати після складання заяви.

– Ми починаємо виходити з райвідділу, мій друг іде попереду мене. Він перший заходить до автобуса, і тут працівник тцк відштовхує мене від дверей, заходить до нього і автобус починає їхати. Я впала від його поштовху. Відразу піднявшись я почала знімати номери автобуса і побігла, щоб зняти водія…Тут я бачу, як від райвідділу біжить той самий чоловік у військовій формі з милицями. Він ззаду б’є мене по голові милицею кілька разів, від чого у мене після першого удару випадає телефон з рук (це видно на відео) і він дали продовжував замахуватися і бити милицями. Чесно, не розумію, як у мене сил вистачило відштовхнути його. Він спіткнувся і впав. Я одразу почала бігти. Це сталося біля відділку. На крики про допомогу поліція не реагувала, – розповіла постраждала.

За словами дівчини, у неї розсічення на голові, забиття м’язів та велика кількість синців. Їй наклали кілька швів.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Tokmakova Tonya (@kkto14jrelx2)

  • 5 травня на території Саксаганського ТЦК та СП м. Кривого Рогу внаслідок раптового різкого погіршення стану здоров’я помер військовозобов’язаний.
  • 19 квітня у Львові в соцмережах з’явилося відео, на якому чоловіки у військовій формі скрутили чоловіка та повалили його на землю. Тоді у ТЦК пообіцяли провести службову перевірку щодо дій співробітників військкомату, враховуючи надані відеоматеріали. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь