Польща викликала посла України через заяву Зеленського

Польща викликала посла України через заяву Зеленського

Володимир Зеленський заявив, що «деякі друзі в Європі розігрують солідарність у політичному театрі, створюючи трилер із зерном» фото з відкритих джерел

Дуда, коментуючи «зернову кризу», порівняв Україну з потопельником, який хапається за все і може потягнути інших

Міністерство закордонних справ Польщі викликало українського посла Василя Зварича через заяву президента Володимира Зеленського. Про це пишуть polsatnews та Onet.

Будь ласка, читайте текст після реклами

ЗМІ пишуть, що це пов’язано з фрагментом виступу президента України на Генасамблеї ООН, у якому Зеленський розкритикував Польщу за введення зернового ембарго.

У своєму виступі напередодні Зеленський казав, що Україна докладає всіх зусиль, щоб зберегти сухопутні шляхи експорту зерна, але «викликає занепокоєння те, як деякі наші друзі в Європі розігрують солідарність у політичному театрі, створюючи трилер із зерном».

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Може здатися, що вони грають свою роль, але насправді вони допомагають створити сцену для московського актора», – цитують Зеленського польські медіа.

Польський премʼєр-міністр Матеуш Моравецький пригрозив розширити список заборонених до імпорту продуктів з України, якщо Київ запровадить ембарго на овочі та фрукти з Польщі, як про це заявляли в Мінекономіки України.

Нагадаємо, що президент Польщі Анджей Дуда, коментуючи «зернову кризу», порівняв Україну з потопельником, який хапається за все і може потягнути за собою на глибину інших. Анджей Дуда наголосив, що Польща має діяти у своїх інтересах попри допомогу Україні.

Читайте також: Зерно, вибори та допомога біженцям: що відомо про конфлікт між Україною і Польщею

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь