Росія завдала щонайменше 14 ударів по Козачій Лопані

По Козачій Лопані РФ завдала 14 ударів, у селищі немає світла та пошкоджено будівлю ДСНС

Фото: facebook.com/DSNSKHARKIV

Росія завдала щонайменше 14 ударів по Козачій Лопані на Харківщині, у селищі зникло світло й пошкоджена будівля ДСНС. Про це 12 вересня повідомили начальник Дергачівської МВА В’ячеслав Задоренко та Головне управління ДСНС України у Харківській області.

– Сьогодні вдень російські окупанти здійснили черговий інтенсивний обстріл Козачої Лопані. Терористи завдали щонайменше 14 ударів (попередньо – з мінометів) по приватній забудові та критичній інфраструктурі, — написав Задоренко на своїй сторінці у Facebook.

Внаслідок обстрілів пошкоджено понад десять приватних будинків та цивільні автівки. У зв’язку з суттєвими пошкодженнями електромереж у селищі відсутнє світло. 

– Фахівці “Харківобленерго” та інші екстрені служби вже працюють над відновленням світла і ліквідацією наслідків російського терору, — додав начальник Дергачівської МВА.

У Головному управлінні ДСНС України у Харківській області розповіли, що Росія близько 13:00 здійснила артобстріл. У будівлі підрозділу ДСНС пошкоджено скління вікон, а також службовий автомобіль пожежно-рятувального посту. 

Козача Лопань — селище міського типу у Дергачівській міській громаді, розташоване за 2 км від кордону з Росією. З 24 лютого до 11 вересня 2022 року перебувало під тимчасовою російською окупацією.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь