В Джанкої пролунали потужні вибухи в районі військового аеродрому

В Джанкої пролунали потужні вибухи в районі військового аеродрому

Фото: t.me/astrapress

В ніч на середу, 17 квітня, в тимчасово окупованому Джанкої в Криму пролунали потужні вибухи. Місцеві соцмережі та портал ASTRA повідомляють, що вони стались в районі місцевого військового аеродрому.

В соцмережах вже з’явилися фото та відео, на яких видно, як з місця вибуху піднімається вогонь та густий дим. Причини та наслідки вибухів наразі невідомі.

За даними  моніторингової групи “Кримського вітру”, супутник показав шість осередків полум’я після вибуху. Зазначається, що стан аеродрому зафіксував супутник VIIRS/Suomi NPP. “Супутник VIIRS/Suomi NPP зафіксував шість осередків потужних пожеж на російському військовому аеродромі в Джанкої. Час знімка 03.41 мск”, – підкреслює проект.

Осередки вогню на аеродромі. Фото: t.me/Crimeanwind

Місцеві жителі повідомляють, що на військовому аеродромі, поблизу яких сталась «бавовна», дислокується 39-й гелікоптерний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування ВПС і ППО Південного військового округу РФ у складі трьох авіаційних ескадрилій. Окрім цього у “Джанкої” дислокуються вертольоти прикордонної служби ФСБ РФ.

  • У квітні 2023 року у Джанкойському районі горів склад боєприпасів, окупаційна влада оголошувала евакуацію населення прилеглих сіл у радіусі 5 кілометрів від місця НП. 
  • У квітні партизани в окупованому Джанкої знайшли склад армії РФ. Повідомлялось, що росіяни розмістили його поряд із цивільною інфраструктурою. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь