В Одеському ТЦК розповіли, навіщо військові силоміць витягнули чоловіка з маршрутки

В Одеському ТЦК розповіли, навіщо військові силоміць витягнули чоловіка з маршрутки

Фото: t.me/xydessa

Одеський обласний ТЦК та СП прокоментував відео, на якому чоловіка силоміць витягнули з маршрутки. У військкоматі заявили, що під час воєнного стану необхідно мати при собі документи, а також закликали бути ввічливими з військовослужбовцями.

– Офіційний коментар щодо суперечки чоловіка з представниками ТЦК та СП у громадському транспорті 16 травня. Нагадуємо, що під час воєнного стану необхідно мати при собі військово-облікові документи або документи, які посвідчують особу. У громадян є не лише права, але й обов’язки, один з яких – захищати батьківщину. Також закликаємо цивільних осіб бути ввічливими при спілкуванні з військовослужбовцями, багато з яких повернулися з фронту. Усі конфліктні ситуації  можна вирішити спокійно, просто розмовляючи один з одним, — йдеться у фейсбуці обласного ТЦК.

У військкоматі додали, що керівництво постійно проводить інструктаж з військовослужбовцями, яких перевели з бойових військових частин до районних ТЦК та СП, щодо правил спілкування з цивільними.

16 травня в Одесі п’ять людей у військовій формі витягнули цивільного чоловіка з маршрутки № 232. Відео з’явилося у телеграм-каналі. За словами жінки, яка знімала інцидент, один із військових штовхав її та намагався відібрати телефон. Крім того, вона розповіла, що у салоні розпилили перцевий газ.

  • Побиття дівчини військовим ТЦК в Одесі: таксист та поліція розповіли свою версію.
  • До 25 тисяч гривень заочно: що відомо про штрафи для порушників правил військового обліку.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь