В Україні може з’явитися Єдиний соціальний реєстр – законопроєкт

В Україні може з’явитися Єдиний соціальний реєстр – законопроєкт

фото ілюстративне

Кожна особа, яка потребує або вже отримує підтримку від держави, матиме свою особову електронну справу

В Україні хочуть запровадити Єдиний соціальний реєстр, щоб пришвидшити та оптимізувати процес призначення соціальної допомоги населенню. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Відповідний законопроєкт вже зареєстрований у Верховній Раді. Його мета – об’єднати всіх отримувачів соціальної підтримки в одну базу даних і таким чином пришвидшити та оптимізувати процес призначення різних видів соціальної підтримки населенню.

Зазначається, що соціальний реєстр – це централізована система для збору, обробки, зберігання та обліку електронних даних отримувачів соціальної підтримки. Він об’єднуватиме уніфіковані дані отримувачів усіх видів соціальної підтримки – послуг, допомог, субсидій тощо.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Таким чином, кожна особа, яка потребує або вже отримує підтримку від держави, матиме свою особову електронну справу під різні соціальні випадки.

Заступник міністра соцполітики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко зазначив, що ухвалення законопроєкту важливе для ефективного продовження цифрової реформи соціальної сфери.

Раніше повідомлялося, що в Україні може з’явитися реєстр військовозобов’язаних.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь