У Лондоні коні Королівської гвардії скинули вершників та влаштували ряд ДТП, є постраждалі

У Лондоні коні Королівської гвардії скинули вершників та влаштували ряд ДТП, є постраждалі

Фото: кадр з youtube.com/watch?v=I6iKhXGDwjA

У Лондоні п’ять військових коней Королівської гвардії налякались будівельного шуму і, скинувши з себе вершників, втекли у центр міста. Внаслідок інциденту постраждали щонайменше чотири людини, також зіткнулись декілька авто, повідомляють Associated Press та ВВС.

Все почалось з планових навчань біля головної резиденції короля Чарльза III, які Королівська кінна гвардія проводила до майбутнього великого військового параду. Біля місця тренування проводяться будівельні роботи. Злякавшись шуму, п’ять із семи коней зірвалися з місця та побігли центром міста, скинувши з себе чотирьох вершників. Трьох з гвардійців пізніше доставили до лікарні з пораненнями.

Деякий час коні без вершників блукали головними дорогами в центрі Лондона, спровокувавши ряд ДТП. Так, у таксі, що чекало біля Букінгемського палацу, наляканий кінь розбив вікно, а у припаркованого двоповерхового туристичного автобуса пошкодив лобове скло.

Невдовзі всіх коней вдалося спіймати. У одного з  коней передня частина тіла була вкрита чимось червоним, схожим на кров. За словами однієї з жительок Лондона Меган Морра, яка їхала на роботу, у однієї з тварин була травмована голова.

Всіх тварин вже повернули у стійла й надали їм медичну допомогу.

  • Раніше кореспондент Коротко про розказував про невеликих за розміром коней, які давним-давно жили на території України. Офіційно їх вважали вимерлими, але зустріти їх можна, хоч і вкрай рідко, переважно в лісовій зоні Полісся. Відновленням цієї аборигенної породи вирішив зайнятися киянин Юрій Ягусевич після того, як переїхав жити в одне із сіл неподалік від зони відчуження. 
  • Також ми писали про те, що  більше сотні років тому на Хмельниччині вивели жеребця Сковронека, якого визнали найкращим у світі, а за його потомством полюватимуть конезаводчики з усього світу. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь