У пацієнта Олександрівської лікарні знайшли боєприпаси

У Києві у пацієнта Олександрівської лікарні знайшли боєприпаси

Фото: facebook.com/kyivmunguard

У Києві в одного із пацієнтів Олександрівської лікарні виявили боєприпаси. Про це повідомили у КО «Муніципальна Охорона».

– 21 лютого надійшло повідомлення від робітниці лікарні про наявність у одного з пацієнтів про гранати, ножа та магазинів для автомата Калашнікова, – йдеться у повідомленні.

Під час чергування охоронців Міноборони в Олександрівській лікарні успішно вилучили боєприпаси. Муніципали оперативно поінформували про подію співробітників поліції та вилучили небезпечні предмети до приїзду правоохоронців.

  • 24 грудня у Кременчуці стався вибух гранати у квартирі житлового будинку, постраждав один із мешканців, який був госпіталізований. Поліція припускає, що причиною вибуху могло бути необережне поводження з боєприпасом
  • 15 грудня на засіданні сільської ради в Керецькові Мукачівського району один із депутатів раптово кинув у зал гранату, внаслідок вибухів постраждали 26 осіб. Депутатом, який підірвав гранату попередньо був Сергій Батрин від партії Слуга народу.
  • 9 жовтня в полі біля Березовичів Володимирського району Волинської області 14-річний підліток знайшов вибухонебезпечний предмет. Спробувавши його розібрати вдома, предмет детонував, ранячи хлопця обома ногами. Підлітка госпіталізували із травмами, а поліція розпочала кримінальне розслідування.

Фото: facebook.com/kyivmunguard

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь