У Сумській області майже повернули світло після атаки на об’єкт Укренерго

На Сумщині майже повністю повернули світло після атаки на об’єкт Укренерго

Фото: t.me/dsns_sumy (ілюстративне)

У Сумській області майже повністю повернули світло після російської атаки на об’єкт Укренерго. Про це повідомив голова правління Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

– У нас практично на кожен випадок атаки для різних сценаріїв по кожній області випрацювані вже механізми, що ми робимо для того, щоб заживлювати споживачів. Найважливіше, що енергопостачання відновлюється в короткий термін, – заявив він уранці 7 травня.

Увечері 6 травня Кудрицький розповів в ефірі «Громадського радіо», що більшість абонентів заживили за резервними схемами, але відновлювальні роботи тривають. Зі знеструмлених 400 тисяч споживачів енергетикам залишилось заживити 15-20 тисяч. 

Керівник Укренерго зазначив, що попри майже щоденні обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури, цілісність енергосистеми зберігається. Загальна ситуація залишається складною.

– За останні півтора місяця ворог дуже сильно пошкодив електростанції, які виробляють українську електроенергію, і через це періодично виникають дефіцити потужності в енергосистемі. Коли нам не вистачає електроенергії, ми час від часу просимо наших європейських колег надати українській енергосистемі аварійну допомогу. Ситуація складна, і тому ми закликаємо, як і раніше, ощадливо споживати енергоресурси, допомагаючи тим самим зберігати баланс в нашій спільній енергосистемі, – сказав він.

  • Росія пошкодила високовольтний об’єкт Укренерго в Сумах під час нічної атаки 6 травня.
  • Літні блекаути: чим вони відрізняються від зимових і наскільки реальні влітку-2024.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь