Українські військові розказали подробиці звільнення Андріївки

Українські військові розказали подробиці звільнення Андріївки

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські війська під час операції оточили російські війська в Андріївці та відрізали їх від основних сил. Протягом двох діб РФ зазнала важких втрат, наголосили в Третій окремій штурмовій бригаді. 

Українські військові під час штурму Андріївки:

  • ліквідували начальника розвідки ворога;
  • трьох командирів батальону;
  • практично всю піхоту 72-ї бригади, включаючи офіцерів і багато бронетехніки.

– Наразі бої тривають, і наші війська продовжують займати нові позиції. Відтак про конкретні цифри 200х, 300х противника та інші найцікавіші деталі операції – згодом, – наголосили в бригаді.

Підрозділи 72-ї окремої механізованої бригади росармії вже раніше зазнавали великих втрат і поразок від наших військ. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав повного провалу.

– Взяття та утримання населеного пункту Андріївка – наш шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута і ключ до успіху всього подальшого наступу. За результати цих боїв ми платимо високу ціну. І за кров кожного нашого бійця буде відплачено тільки кров’ю, – наголосили в Третій окремій штурмовій бригаді.

Генштаб повідомив про взяття Андріївки зранку 15 вересня. ЗЗСУ завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах. 

скрін з мапи проєкту DeepState

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь