ЗСУ частково стабілізували ситуацію на Харківщині, – Зеленський

ЗСУ частково стабілізували ситуацію на Харківщині, – Зеленський

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Силам оборони України вдалося частково стабілізувати ситуацію в Харківській області. Українські захисники продовжують знищувати російських загарбників за допомогою дронів та з артилерії. Про це розповів український лідер Володимир Зеленський.

– Сьогодні протягом усього дня – доповіді наших військових, Міністерства оборони. Постійна увага – фронту, всім районам бойових дій, – сказав президент. – Харківщина – райони поряд із кордоном, місто Вовчанськ – продовжуються наші захисні дії. За цей день нашим Силам оборони та безпеки України – всім задіяним підрозділам – вдалося частково стабілізувати ситуацію. Окупанта, що зайшов на Харківщину, всіма засобами знищують. Артилерія, дрони, наша піхота досить точно працюють. Дякую кожному та кожний, хто зараз на позиціях.

У Генштабі ЗСУ тим часом повідомили, що російські війська намагаються відтіснити ЗСУ у районі Вовчанська. Українські воїни дають їм відсіч та прочісують околиці міста. Тривають тяжкі бої.

  • Раніше речник Міноборони України Дмитро Лазуткін заявив, що російські піхотні групи увійшли до Вовчанська і намагаються закріпитися в північній частині міста.
  • А речник оперативно-стратегічного угрупування військ “Хортиця” підполковник Назар Волошин розповів, що Сили оборони припинили спроби російських військ прорвати оборону на Харківському напрямку. Ситуацію дещо стабілізували, але бої продовжуються.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь