Через смугу для самокатів на Рейтарській швидка не може під’їхати до будинку (фото)

Через смугу для самокатів на Рейтарській швидка не може під'їхати до будинку (фото)

Вулиця Рейтарська стала фактично однорядною фото: Даша Глущенко/Facebook

Карета швидкої допомоги стала на перехресті і чекала бригаду, яка пішла на виклик

На вулиці Рейтарській у Києві, де крайню ліву смугу дороги віддали для електросамокатів, швидка допомога не змогла під’їхати до під’їзду будинку. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на допис адвокатки Дар’ї Глущенко у мережі.

Жінка зазначила, що через таке рішення команди Кличка, вулиця стала фактично однорядною.

«Навіть немає можливості зупинитися, бо узбіччя уже немає. Швидка просто стала на перехресті і чекає бригаду, яка забігла в цей під’їзд», – написала киянка.

За словами Глущенко, той, хто придумав такі доріжки, розуміє Київ як парк розваг. «Тут нікому не потрібні лікарі, ні з ким нічого поганого не трапляється, бо це місто самокатів, смузі і айкосу! Це просто ганьба», – обурилася киянка.

Через смугу для самокатів на Рейтарській швидка не може під'їхати до будинку (фото) фото 1

фото: скриншот допису Дар’ї Глущенко

У коментарях жінка додала, що на Рейтарській розташована одна лікарня. На сусідніх вулицях – ще дві. «Одна з них – дитяча, на Стрітенській. Тобто, тут постійно їдуть швидкі допомоги в режимі виїзд-доїзд», – зазначила вона. 

Через смугу для самокатів на Рейтарській швидка не може під'їхати до будинку (фото) фото 2

фото: скриншот коментарів до допису

У коментарях Заслужений юрист України Марина Ставнійчук зауважила, що цими доріжками ніхто не їздить. «Якщо є самокат (що взагалі страшна небезпека у умовах нашого міста), то вони мчать по тротуарах! Бо хочуть безпеки!», – написала вона.  

Через смугу для самокатів на Рейтарській швидка не може під'їхати до будинку (фото) фото 3

фото: скриншот коментарів до допису

До слова, кількість ДТП за участю електросамокатів в Україні збільшується. За минулі п’ять років у судах розглядалося щонайменше 130 таких справ – 34% із них потрапили на розгляд у 2023 році. Найчастіші види ДТП, коли в пригоді винні водії самокатів, – це наїзд на пішохода або пошкодження майна. У таких справах кермувальники переважно відбуваються сплатою штрафу у розмірі від 340 до 850 грн. Також зростає кількість випадків, коли правоохоронці фіксують водіїв самоката в нетверезому стані.

Раніше перше місто у Європі вирішило повністю заборонити електросамокати.

До слова, у Києві на вулиці Набережно-Рибальській помітили чоловіка, який їхав на електросамокаті зі швидкістю понад 70 км на годину. 

Читайте також:

  • Збили пішохода – не проблема! В Україні водіям електросамокатів можна все

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь