Дешево та сердито: який вигляд має найдоступніша квартира в Києві (фото)

Дешево та сердито: який вигляд має найдоступніша квартира в Києві (фото)

Найдешевший варіант на вторинному ринку столиці станом на сьогодні коштує $22900 фото: RIA

За квартиру хочуть майже $23 тисячі, до того ж доведеться сплатити комісію агентству 

Ринок нерухомості в Києві поступово приходить до тями і квадратні метри дорожчають, але є квартири, які по кишені більшості українців. Найдешевший варіант на вторинному ринку столиці станом на сьогодні коштує $22900, про що свідчать дані сайту оголошень RIA.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За ці гроші можна придбати однокімнатну квартиру в Оболонському районі столиці у 5-поверховому будинку на 4-му поверсі. Загальна площа житла з централізованим опаленням складає 23 м², з яких 17 «квадратів» – житлова площа, а решта 3 – кухня, причому стіни виконані з панелей.

Пропозицію розмістив посередник, який вказав наявність поблизу будинку магазинів, дитячого садка та аптеки. Зазначається, що комісійні агенції нерухомості доведеться оплачувати покупцю квартири.

Будь ласка, читайте текст після реклами 10 фото На весь екран

В оголошенні йдеться, що стан житловий, проте покупцеві явно доведеться розщедритися на ремонт. У приміщеннях розташовані старі меблі, мабуть, ще радянських часів.

Ванна кімната потребує оновлення плитки та змішувача, так само, як і кухня, в якій розташовані лише кілька столів та газова плита.

Нагадаємо, захисники України можуть розраховувати на різні пільги та соціальні виплати, як і члени їхніх сімей, а незабаром багато з них зможуть отримати власне житло. Член Комітету молоді та спорту Ірина Борзова зазначила, що цього року з державного бюджету направили 5,5 млрд гривень субвенцій місцевим бюджетам на придбання житла та надання компенсацій сім’ям військових. В результаті близько 2000 родин зможуть отримати квартири. 

Також ми розповідали, що програма доступного іпотечного кредитування єОселя отримала фінансування у повному обсязі. Як зазначається, вже до кінця цього року отримати пільгову іпотеку зможуть щонайменше 10 тис. українських родин. Ті ж, кому відмовили через брак фінансування, можуть повторно подати заявку в Дії.

Будь ласка, читайте текст після реклами Читайте також: Ринок нерухомості часів війни. Катастрофи не буде, але є парадокс…

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь