Яка вартість оренди квартир в Києві та Львові сьогодні

1

Вартість оренди квартир в Києві та Львові продовжує зростати. Медіана ціни двокімнатної квартири виросла за місяць на 18% та 11% відповідно, повідомляє команда iOS-застосунку для оренди квартир bird.

Медіана ціни на однокімнатну квартиру в Києві у вересні збільшилася на 18%, і становить 13 000 гривень, на двокімнатну на 19% (19 100 гривень) і на трикімнатну на 11% (30 600 гривень) в порівнянні з серпнем.

Аналітики називають це «феноменом вимивання дешевих квартир». Під час сезону попит на нерухомість зазвичай зростає. У зв‘язку з підвищеним попитом більше людей активно шукають житло, і як результат, дешеві і доступні варіанти нерухомості швидко «вимиваються» з ринку, оскільки їх купують або орендують.

1

Коли цей сезон закінчується, більшість доступних і дешевих варіантів вже відсутні на ринку, а залишається більше дорогих або квартир по завищеній ціні. «Це призводить до того, що середній рівень цін на нерухомість, який розраховується на основі «активних» варіантів, стає вищим. Отже, навіть якщо ціни на окремі об’єкти нерухомості не зросли, медіанна ціна може зрости через відсутність дешевих варіантів які вже орендували», – пояснюють аналітики.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь