Музей історії України погрожує подати до суду на «Київзеленбуд» через незрубаний каштан

1

Адміністрація Національного музею історії України може подати в суд на КП «Київзеленбуд», який не зрізав віковий каштан, що знаходиться на його території.

Вранці 12 вересня на Пейзажній алеї працівники «Київзеленбуду» готувалися зрізати 90-річний каштан на замовлення Музею історії України. Однак цьому завадили біологиня Анастасія Глущенко й арборист Володимир Ветроградський, до яких долучилися акторка Ольга Сумська, депутатки Ксенія Семенова та Євгенія Кулеба. Небайдужі кияни зібрали 54 тисячі на лікування дерева.

Схожі новиниКниш Котляревсього, полтавське м’ясо та білий борщ: У Києві відкрився новий заклад «Полтава» від Євгена КлопотенкаНа вихідних у Києві відбудеться волонтерський веломарш, щоб купити дрони для ЗСУПісля скандалу зі знесеним будинком на Жилянській «Ковальська» запустила рекламу малих київських бізнесів

За словами Сумської, вони напередодні домовились з директором музею Федором Андрощуком, що він готовий підтримати громади та зберегти каштан.

Тепер керівник закладу повідомив, що буде «спілкуватись через юристів та офіційні листи». Сумська закликала музей дозволити арбористу вилікувати каштан та ще декілька дерев, що знаходяться на його території.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь