Столичні комунальники стелять асфальт під снігом (відео)

Столичні комунальники стелять асфальт під снігом (відео)

На боротьбу з ямами на дорогах у негоду вийшли у Святошинському районі столиці фото: скріншот відео

Сильний сніг не заважає проводити дорожні ремонтні роботи 

Не дивлячись на непогоду, столичні комунальники на вул. Петрицького (Святошинський район) латають ями.

Будь ласка, читайте текст після реклами

На відео, яке виклали у мережу очевидці, можна побачити кілька комунальників, які займаються ремонтом доріг, незважаючи на доволі сильний сніг.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Варто додати, що ремонтні роботи на дорогах в зимовий період виконуються із застосуванням «литого» асфальтобетону. Комунальна корпорація «Київавтодор» розповіла, що це є сумішшю бітумного в’яжучого, кам’яного наповнювача і мінерального порошку, нагрітих та перемішаних в гарячому стані. Зазначається, що транспортування литої асфальтобетонної суміші з заводу до місця виконання робіт здійснюється в автомобільних термокотлах «Мадро», які підтримують необхідну температуру.

Нагадаємо, Україна відсудила у китайської будівельної компанії Xinjiang Communications Construction Group Co., Ltd у трьох судових інстанціях КНР і повернула до державного бюджету, а також до Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку близько пів мільярда гривень за невиконані ремонт і реконструкцію доріг.

Як раніше повідомлялося, усі кошти з дорожнього фонду у 2024 році будуть перенаправлені на потреби безпеки й оборони України, але дорожня галузь продовжить отримувати фінансування завдяки трьом ключовим джерелам. Міністерство фінансів повідомило, що відповідний ресурс буде сформовано за рахунок акцизів з авто та пального, а також інших платежів, з яких фінансувалося будівництво та ремонт доріг.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь