Трагедія біля укриття: директора Департаменту КМДА відсторонено від посади

Трагедія біля укриття: директора Департаменту КМДА відсторонено від посади

Підозрюваний перебував з 2018 року на посаді директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА фото: Київська міська прокуратура

Директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА фактично не здійснював контроль за утриманням та станом готовності укриттів

Сьогодні, 13 вересня, Київський апеляційний суд за апеляційною скаргою прокурора Деснянської окружної прокуратури міста Києва скасував рішення суду першої інстанції та відсторонив від посади директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА, який підозрюється у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Як зазначається, дії посадовця кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України.

Як повідомлялося раніше, 1 червня 2023 року у Деснянському районі міста Києва під час обстрілів РФ від дії факторів вибуху ракети загинуло троє людей, у тому числі малолітня дитина, ще семеро громадян отримали травми різного ступеню тяжкості.

Будь ласка, читайте текст після реклами

За даними слідства підозрюваний, перебуваючи з 2018 року на посаді директора Департаменту муніципальної безпеки КМДА, неналежно виконував службові обов’язки та фактично не здійснював контроль за утриманням та станом готовності укриттів, що призвело до загибелі та травмування людей на порозі зачиненого найпростішого укриття, що є тяжкими наслідками. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомлялося, в ніч на 1 червня 2023 року під час ракетної атаки російських окупантів у столиці загинуло троє людей, серед яких 9-річна дитина. Мешканці намагалися потрапити до укриття поліклініки у Деснянському районі, але двері були зачинені. 

Читайте також: Трагедії біля зачиненого укриття: Кличко ініціює відставку голови Деснянської РДА (документ)

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь