У Києві введуть обмеження на в’їзд великогабаритного транспорту: названо причину

У Києві введуть обмеження на в'їзд великогабаритного транспорту: названо причину

З 20-го вересня 2023 року обмежено в’їзд великогабаритного транспорту в столицю в години пік фото з відкритих джерел

Влада вводить обмеження через перевантажені в години пік дороги Києва

У Києві вводять обмеження на в’їзд великогабаритного транспорту в години пік вранці та ввечері. Про це заявив начальник КМВА Сергій Попко.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Зазначається, що на сьогоднішньому засіданні Ради оборони Києва розглядалася тема розвантаженості автомобільних доріг міста. Адже дороги столиці перевантажені в години пік. Людям важко дістатися на роботу, а спеціальному транспорту – до місця призначення.

«Прийнято рішення – з 20-го вересня 2023 року обмежити в’їзд великогабаритного транспорту в столицю в години пік вранці з 7:00 до 10:00, та ввечері з 17:00 до 20:00. Обмеження будуть встановлені на в’їздах до столиці», – повідомив Попко.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Контроль за виконанням рішення буде здійснювати поліція Києва.

Начальник КМВА також нагадав, що заборона в’їзду в години пік існувала в Києві і раніше, ще до початку повномасштабної війни.

Як повідомлялось раніше, у зв’язку зі збільшенням температурного режиму та з метою запобігання пошкоджень дорожнього покриття, влада столиці вводила тимчасове обмеження на рух великовагових вантажних транспортних засобів.

До слова, влада Києва хоче у майбутньому різко підвищити вартість проїзду у громадському транспорті, а також розвивати екологічно чистий транспорт – тролейбуси, які мають ходити з Києва до області.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь